Klasika

June 16, 2011 § 1 Comment

Šiandien užfiksuotas PC Panoramoje išeksponuotas VW Beetle automobilis, kaip AB „Premia KPC” organizuojamo konkurso reklaminis atributas, privertė susimąstyti apie „Klasikos“ ledų rinkodaros kuriamą naratyvą. Kaip teigiama „Premia“ oficialioje svetainėje: „Klasika vanilinis plombyras iš saldžios grietinėlės – klasikinio skonio, visų pamėgti ir puikiai žinomi ledai puikioje retro stiliaus pakuotėje“.

Taigi, visų pirma, jei ledai visų pamėgti ir puikiai žinomi, tai kodėl pakuotės dekorų manieringumas labiau primena Smetonos laikus nei utilitariuosius sovietmečio įpakavimus. Kitas nesusipratimas tai pagrindinis prizas– automobilis VW Beetle (pagaminimo metai 1986, automobilio išorė bei salonas atnaujinti didžiausioje automobilių tuning’o kompanijoje Baltijos šalyse UAB “Modernas”. Automobiliui atlikta techninė apžiūra, atnaujinimo darbams suteikta UAB “Modernas” vienerių metų garantija). Kodėl visgi šis automobilis turėtų būti visų pažįstamas, pamėgtas ir kelti asociacijas su klasika, kuri kelia asocijacijas su autentika, kurios po švelnaus tiuningo meistrų prisilietimo liko nedaug.

Advertisements

§ One Response to Klasika

  • Anonymous says:

    Visuomet įdomu išgirsti įvairių nuomonių, tačiau keista, kad jums klasika asocijuojasi būtent su sovietizmu. Visgi, kiekvienas gali interpretuoti savaip. Klasika ledai yra klasikinių skonių, iš grietinėlės ir kelia asociacijas su praeitimi. Kokia praeitimi – kiekvieno fantazijos reikalas. Taip, pakuotė labiau mena smetonišką, tačiau ji ir sukurta tokiu užmanymu. Na, o dėl automobilio autentikos tai būtent jos čia labai daug palikta, tiesiog šiek tiek adaptuota šiuolaikinio žmogaus reikmėms.

    Gražios jums vasaros!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Klasika at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: