Ačiū tau, Selita…

June 26, 2011 § 7 Comments

Šiandien Palangos Maximoje sutikta Selitos lietuvaitė privertė paanalizuoti dar vieną progreso baimės, verčiančios gręžtis atgal, pavyzdį (progresas daugumos žmonių sąmonėje egzistuoja kaip priešprieša sėslumui, tradicijoms ir jų puoselėjimui.) Seniau ir žolė buvo žalesnė…- taip galima apibūdinti Selitos rinkodaros koncepciją, pristatant naująją limonadų liniją “Selita klasika”. Savo internetiniame puslapyje labai literatūriško teksto formate pateikiama „Limonado istorija“:

 

Kaip senais gerais laikais… Senelis ar mamytė lauktuvių iš parduotuvės parnešdavo LIMONADO! Diušes, Buratino ar net Lebarde.. Visi vaikai pulku supuldavom kraustyti pilnas prekių tašes ir rasdavom tą išsvajotąjį nepakartojamą LIMONADĄ!

Jį gerdavom mažais gurkšneliais, su pasimėgavimu, kad ilgiau užtektų to nuostabaus skonio burnoje… Senelis sakydavo, kad geriau gerti limonadą, nei kramtyti saldainius! Ak tie seneliai… Jie visada nori mums tik gero…

Atgaivinkime tradiciją – kad mūsų vaikai turėtų tik pačius geriausius prisiminimus – parneškime lauktuvių tikro, gero Selita LIMONADO, kuris yra toks pats, kaip senais gerais laikais.

Užbaigiama drąsiu šūkiu, kad „TAI KAS TOBULA – VIRSTA KLASIKA!“. Matant limonado etiketės apipavidalinimą, net nebežinau, kokius prisiminimus rekonstruoti, ir kas čia tobulo.

Supuldavom kraustyti pilnas prekių tašes“. kyla klausimas kurie čia tie seni geli laikai? Tačiau pranešime spaudai “Selita” ir Ko marketingo vadovė Lina Mickevičienė, įvesdama truputi daugiau aiškumo, teigia, kad „šie klasikiniai limonadai tiek savo sudėtimi, tiek išvaizda nukels visus į 1930-uosius metus, kai iš tiesų valgėme maistą, gėrėme limonadą, o ne E ir konservantų mišinius…“ (ir vėl daugtaškis). Nebežinau, kaip čia yra su tais senais gerais laikais, kai senelis tarpukaryje parnešdavo „Diušes, Buratino ar net Lebarde…“

Teiginiu „atgaivinkime tradiciją – kad mūsų vaikai turėtų tik pačius geriausius prisiminimus“, matyt norima pasakyti: sukurkime tradiciją arba istoriją, ir turėsime kokius tik norime prisiminimus.

Advertisements

§ 7 Responses to Ačiū tau, Selita…

  • Johnsonas says:

    Dabartinių limonadų nepalyginsi ir deja, nemalonu juos gerti – vieni saldikliai ir jokios gaivos, o vos pažvelgus į senąsias lietuviškas etiketes net seilės ėmė kauptis prisiminus Buratino, Egzotikos / Avietės, Šaltuko, Citrinos gaivų skonį 🙂

    Nuostabus įrašas, ačiū!

    • Čiubaka says:

      KUR rasti šaltuką, Lebarde? Diušės yra panašaus kvapo ir skonio, bet… tikriausime neradime, kaip ir tos vaikystės giros, kur tėvelis už 18 kap bokalą gaudavo (neprisim enu talpos), o nan 0,,3 ipildavo vos už keliaskap. Ledai glaistyti šokoladu kainavo 20 kap, kai tuo tarpu rusiški čipsai (Na tokie paiilgi, ledų kioskose dar pardavinėjo) bene tris rb (2,8 ruvbl)
      Aš tuo metu darželyje su pėdkelnėm begiojau. (Ten pederastų b\neaugino ir neskatino) bet buvo tokia nada sovietinė, jog visi vaikai su tom beveik privalo eit. “Ni dai boh, ateisi su džinsais”.
      O šiap viskas normaliokl – mama partinis, tėvas – partinis, gryčia, žigulis ir dačia neuž-ilgo nusimato 🙂

  • vaikystę su dabartimi irgi sunku lyginti 😉
    man kažkaip tik keista kad jie neapsisprendė ar visgi nori sukelti nostalgiją sovietiniam limonadui ar ne.
    galėjo bent senosios viršutinės etiketės formą panaudoti.
    ačiū už komplimentą!

  • Anonymous says:

    Я ненавижу вас всех ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЙЦУКЕ

  • Anonymous says:

    ЖИР ХЛЕБ БОРЩ

  • Anonymous says:

    Tarchun limonado yra pirkt, bet jis ne puses nevertas to, kuris buvo gaminamas ankstesniais laikais! Spalva ir aromatas, tik panasus, skonis – kaip ir kitu burbuliatoriu, – tam kad kazka panasaus pajaustum i “Tarchun” reik dar skaityti ka geri ir isivaizduot :)… Dabartinai limonadai, kaip koks seselius spektaklis pries filma!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Ačiū tau, Selita… at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: