RetroSpin

June 27, 2011 § Leave a comment

Facebooke užmačiau, kad krapštukas organizuoja (ar tik prisideda organizuojant) senų dviračių mėgėjų susitikimą. Papildoma informacija sako:

Jei esi prijaučiantis (-i) seniems dviračiams (nuo plentinių ir fiksuotos pavaros dviračių iki miesto dviračių), žinai, ką turi, ką nors renki ar tiesiog nori pabūti su bendraminčiais, tuomet esi laukiamas.
Iš esmės tai bus kiekvieno žmogaus dviračių show-off/paroda, galima bus išvysti tokių dviračių gamintojų kaip Cinelli, Bianchi, Colnago, Gazelle, Pinarello ir dar įvairiausių dviračių, beje jei turite daugiau nei vieną tokį dviratį, juos galima atsivežti automobiliu, o jį palikti stovėjimo aikštelėje prie pat NDG.

Turi atliekamų dalių, ar norėtum išsikeisti vienas dalis į kitas? Tai galima bus padaryti dalių turgelyje – kiekvienas, kas nori ir gali, yra kviečiamas atsivežti sąrašą, saują, kuprinę, o gal ir bagažinę dalių, kurias norėtų parduoti ir išmainyti.

Kadangi tai bus pirmas tokio pobūdžio susitikimas, viskas yra atvira pasiūlymams (renginio metu bus šnekama ir apie išvykas senaisiais dviračiais, juk jie buvo sukurti teikti malonumą minant).
Tad iki susitikimo, visi senų dviračių mėgėjai ir jiems prijaučiantys, liepos 3d. 12h prie Nacionalinės Dailės galerijos Vilniuje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading RetroSpin at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: