авоська

July 15, 2011 § 2 Comments

Ona.lt internetinėje parduotuvėje galima įsigyti kažkada mano jau žadėtą aprašyti sovietinės sietkos avoskos (rus. авоська) reprodukciją. Šalia produkto pateiktas gana išsamus aprašymas ir ne daug man ką tereikia ir pridurti:

tai tobuliausias tarybinis išradimas! kiekvienas tarybinis pilietis nešiojasi avoska kišenėje. jo ir pritaikymas aiškus jau iš pavadinimo – “a vos” [iš rus.k.: gal…] iš daugelio negalimų gal vis tiktai pasiseks…kai eidamas namo pereisi visas parduotuves, kad ir ne labai yra vilties, tačiau gal pasiseks ką nors nutverti, gal kokioje nors parduotuvėje ką nors “išmetė”.  šiais laikais – kai stengemės išvengti plastikinių maišelių – tai vėl genealus sprendimas, nes avoska labai kompaktiška ir vėl gali būti su ja visada pasiruošęs! pagaminta rusijos kalėjime pagal ona užsakymą. atitinka gost reikalavimus. rankų darbas. spalva: balta. 100% medvilnė. il.: 55 cm.

 Beje, kaip teko perskaityti viename internetiniame komentare, Brežnevo epochos pabaigoj sovietinė liaudis ją pervadino нехренаська – (ни хрена не получешь). Šiandien sietkos vėl aktyviai parduodamos ir perkamos, o Dolce & Gabanna su Madona priešakyje jums sako, kad avoska net ir madinga 2011 metais.

Advertisements

§ 2 Responses to авоська

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading авоська at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: