McDonald’s

August 19, 2011 § Leave a comment

Nors ši kompanija visomis sritimis stengiasi atnaujinti savo įvaizdį ir globalų identitetą, tačiau netrūksta ir nostalgijos detalių. Muziejumi tapusi pirmojo McDonald’s restorano replika, duris atvėrusi Des Plaines, Ilinojo valstijoje, inspiravo ir šį mini įrašą.

Kažkaip iškart prisiminiau ir pirmąjį Sovietų Sąjungoje atsidariusį McDonald‘s restoraną. Tai buvo 1990 metais Maskvoje, Puškino aikštėje, o eilės susidariusios prie įėjimo sunkiai leido jį pavadinti greito maisto restoranu, nes norint patekti į vidų reikėjo palaukti kelias valandas trijų šimtų žmonių eilėje. Žinoma, tai buvo bandymas suvartoti dalelę „Vakarų“, ir, kaip mitai byloja, kai kurie į vidų patekę užsisakydavo viską, ką rasdavo pateiktame meniu.

Jei teisingai pamenu, savo dvyliktą ar tryliktą gimtadienį švenčiau McDonald’e ir, matyt, todėl jaučiu jam kažkokią (truputį iškreiptą) nostalgijos formą. Ne tik mano vieno gimtadienis buvo ten paminėtas, tuo metu lyg ir buvo išsivystęs kokybės fenomenas švęsti gimtadienius McDonald’e (prie viso to dar gaudavome ekskursijas po virtuvę).

Advertisements

Tagged:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading McDonald’s at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: