Tarybinis Samsono siužetas

August 21, 2011 § 4 Comments

Įdomu, kokios jums asociacijos kyla, matant platųjį Samsono „Tarybinių“ mėsos gaminiu asortimentą? Man, pavyzdžiui, pirmasis pateiktas „tarybinių vaikiškų virtų dešrelių“ įpakavimas dvelkia kažkokia -filija, nes, kad jie pradėtų nostalgiją sovietmečiui jausti, reikia gerokai pagyvenusių vaikų. O ir tos mergytės kojytės kaip dešrytės lyg tyčia savo vietoje. Vyresnieji herojai vaizduojami žiūrintys kažkur aukščiau horizonto ir šis žvilgsnis kažkaip man asocijuojasi su kažkokia, matyt, tariama garbe laukiant geresnio ir išsvajoto komunistinio rytojaus.

Pirmoji veikėja- tai ryškiai į lėktuvus žiūri, ir, turbūt, pati tikėjosi lakūne būti, bet kol kas likusi pievoje grožisi skrajojančiu „saliamiu“.

Antroji, tosios draugė liko ganyklose dirbti ir pertraukos metu į tą patį lėktuvą įsistebeilijo, matyt, gražiai skraido. Beje, turbūt, plaukų spalvą jai leido ant pieniškų dešrelių pakuotės patekti.

Trečiasis pilietis, tai tikras sportininkas – rutulio stūmikas, ir pavadintas jis servelatu (rutuliu nori numušt lakūną).

Ketvirtais, reik suprast medžiotojas, taip pat į padanges (beveik piktdžiugiškai) žvalgosi. Gal kokios numuštos skraidančios mėsos laukia?

Paskutinioji moteris dėl nekontrastingos plaukų spalvos ir stambesnių kaulų sudėjimo nepatekusi ant pieniškų dešrelių, džiaugiasi „kumpinės“ pakuote. Ir nors ir dirba tose pačiose ganyklose, bet turi pasitenkinti tik kolegės blondinės padangės lakūnų stebėjimo stebėjimu. O ir tas juodas dešros įpakavimo plastikas…net nežinau ar norėčiau pamatyti, kas jame.

Advertisements

Tagged: ,

§ 4 Responses to Tarybinis Samsono siužetas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Tarybinis Samsono siužetas at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: