Мука

August 23, 2011 § 4 Comments

Jei jau pradėjau post‘inti geruosius dizaino inspiruotos nostalgijos pavyzdžius, negaliu be šio. Čia, mano supratimu, vienas iš sėkmingiausiu postsovietinio bloko retro įpakavimų, kuris savo paprastumu net sugeba priminti nuostabiąsias Naoto Fukasawa sulčių pakuotes.

Visiems turbūt gerai pažįstama Rusijos grand dizaino studija Art Lebedev, sukūrusi vizualinį identitetą Grain Holding, kūrė nemažai ir grafinių įpakavimo apipavidalinimo variantų jų produkcijai (viena iš paieškų galite pasigrožėti čia).

Man visgi labiausiai įstrigo sovietinėje erdvėje išplitusių metalinių birių produktų dėžučių reinterpretacija (procesas čia). Ryazanochka miltų pakuotė gal gali veikti ir ne tik postsovietinės erdvės gyventojus (čia kaip pakuotė atrodo realybėje), nes, kaip žinia, Polka dots dekoruotų dėžučių buvo visur ir, matyt, kaip ir dauguma dalykų mus pasiekė iš už Atlanto, bet tas nesuvokiamas sugebėjimas išplisti tarybinėje erdvėje, kur nėra pasirinkimo, sukuria labai stiprias kolektyvinės atminties jungtis.

 

Advertisements

Tagged: ,

§ 4 Responses to Мука

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Мука at retroalgia.

meta

%d bloggers like this: